Oyun Akademisi Kreş ve Bebek Evi

06 Ocak

2014

Adres:

Hoşdere Caddesi, No:36/B / Çankaya / ANKARA

Telefon:

+90 312 4278705

Gsm:

+90 532 6404528

Web:

www.oyunakademisi.com

E-Posta:

oyun_akademisi@hotmail.com

Sosyal Medya:

Oyun Akademisi Kreş ve Bebek Evinden size özel

% 10 İNDİRİM KUPONU: | ceylinece |

Oyun Akademisinde; sarı renkli indirim kodunu kullanarak anında %10 indirimden faydalanabilirsiniz.

 

Tanım:

Oyun Akademisi Kreş ve Bebek Evi

Açıklama:

Oyun Akademisi Çankaya’da Hoşdere Caddesi’ nde faaliyet gösteren toplam 550m2 kapalı alana, 100m2 açık alana sahip bir eğitim kurumudur. Kurumumuz çalışan anne-babaları hedefleyerek 08:00–18:30 çalışma saatlerinde hizmet verir.

NEDEN OYUN AKADEMİSİ ?

Kurumumuzu öne çıkaran ve farklılığımızı oluşturan temel özelliklerimiz; tam zamanlı İngilizce Eğitim Programımız ve haftanın beş günü uyguladığımız alanında uzman eğitmenler tarafından verilen branşlarımızdır. Branş derslerimiz,Bale,Modern Dans,Halk Dansları,Piyano ve Gitar eşlikli Müzik ,Satranç,Karakter ve Değerler Eğitimi, Atlı Spor Klübü binicilik dersleri ile devam etmektedir.

Beslenmemiz her gün meyve saati ile desteklenmektedir.

Psikologumuz sabah 08.00-18.30 saatleri arasında hizmet vermektedir.

Yabancı dil öğretmenimiz uyguladığı eğitim modeli ile ezberden uzak uygulayarak yaşayarak ve drama yaparak verdiği İngilizce dersleri ile üç yıldır kurumuzda tam zamanlı bizimle beraberdir.

Sınıflarımız çocuklarımızın doğum tarihlerine göre ilk 6 ay – son 6 ay baz alınarak, yaş gruplarına göre ayrılır.2-4 yaş arası çocukların sınıflarında yardımcı personel bulunmaktadır.

Çocuklar sınıflarına ayrılırlarken sadece kronolojik yaşları değil, psikolojik gelişimleri de göz önünde bulundurulmaktadır. (0-24 aylık) 0-2 yaş grubu 9 kontenjanlı bir bebek evimiz bulunmaktadır

24–36 aylık ve 36-48 aylık olmak üzere ayrı iki tane 2-4 yaş grubu sınıfımız vardır. Bu sınıfların her birinde öz bakım ihtiyacının daha yüksek olması sebebiyle iki öğretmenimiz bulunmaktadır. 48-60 aylık ve 60-72 aylık olmak üzere iki ayrı 4-6 yaş grubu sınıfımız mevcuttur. Bu sınıflarımızda birer öğretmenimiz  bulunmaktadır. Tüm sınıflarımız;  sembolik  olarak isimlerinde Güneş, Kelebek, Papatya, Minik Kalpler ve Akademi Şekerleri kendi logolarıyla ayrılmıştır. Öğretmenlerimiz üniversitelerin okul öncesi eğitim, sosyal hizmetler, sosyoloji bölümlerinden, liselerin çocuk gelişimi bölümünden mezunlardır.

Kurumumuz marka tescilli olup,2013 yılında franchasıng vermeye başlamıştır.(Konuyla alakalı internet sitemizden detaylı bilgi alabilirsiniz.)

Kurumumuzun 2016-2017 Eğitim Öğretim yılı tam zamanlı program fiyatı 1300 tl’dir. Tüm branşlar ve KDV bu fiyata dahildir.Firma Yorumları

MİNE ESER ÜNVEREN - 26 Ocak 2013

Tavsiye edebileceğim kreşler arasında bulunuyor.
Sağlam sevgi dolu iyi bir kreşsiniz.Tebrikler..Kime tavsiye ettiysem her zaman teşekkür aldım.Oyun Akademisine güveniyorum.

Şermin Kaygısız - 26 Ocak 2013

Tavsiye için teşekkürler Mine hanım. Yorumunuzu tesadüfen gördüm. Bende yeni doğum yaptım. Yakında bizimde bir kreş arayışımız olacak şimdiden bilgi almak istedim. Bilginiz varsa minimum kaç yaşında başlayabiliyoruz paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler.

aslı - 27 Ocak 2013

Selam şermin hanım. Allah bağışlasın çocuğunuzu. Bildiğim kadarıyla 0 yaş grubu dahi var. Bir arkadaşımın bebeğide buradaydı yanlış hatırlamıyorsam henüz 1 yaşına girmemişti ordan biliyorum. Ayrıca arkadaşımdan olumsuz bir şey duymadım burası ile ilgili. Hoşdere civarındaysanız ne mutlu size. Sağlıcakla kalın.

seher uluçlu - 27 Ocak 2013

Merhaba,ben geçen hafta 8 aylık bebeğim için Ayrancı ve Hoşdere civarındaki bütün kreşleri gezdim.Gerçekten içime sinen tek kreş oyun akademisi oldu.sahibesi bayana bayıldım.:) kreş çok temizdi ve dikkatimi çeken bütün çocuklar çok mutluydu.yaklaşık iki saat vakit geçirdik eşimle.İngilizce ve Fransızca eğitim veriliyor.fiyat biraz pahalı geldi ama başka bir kreş düşünemiyorum.Bebek evinde bile psikoloğu var.Şubat ayından itibaren oyun akademisindeyiz.

eda uysal - 06 Şubat 2013

bende buranın haritası çıkmıyor. hoşdere ayrancıdan başlıyor cinnaha kadar çıkıyor sonuçta.. burası ne tarafta kalıyor acaba? ben kızımı şuan bulunduğu kreşten aldırma düşüncesindeyim, gidip bir görmek isterim.

seher uluçlu - 08 Şubat 2013

Meclise çok yakın.Hoşdere’den meclise doğru çıkarken solda kalıyor.Yanında makromarket var.web sitesinde harita var.Biz başladık kreşliyiz artık.İyi gidiyor şimdilik yolunda.

Arzu Narlım - 25 Mayıs 2013

Beğendim.Her şey iyi düşünülmüş.Etkinlikleri,eğitimleri çok iyi.Bir haftadır gidiyoruz sorun çıkmadı.Bahçesini çok sevdik.Müdürü hoş bir bayan.İnşallah bu ayarda devam ederler.Henüz çok başındayız ve böyle giderse dört yıl beraberiz.Oyun akademisini sevdik.

Sezgin Şenkıraç - 07 Haziran 2013

Merhaba Oyun Akademisi,çocuklarım size emanet.
Benim üç çocuğum var.İkizlerim ve kızım. Üçü de bu kreşte.Okulu çok seviyorlar.Bizde mutlu oluyoruz tabii.Sevgi dolu ve disiplinle işleyen bir kreş.15 yıllık deneyim ,eğitim,yemekler,hepsi süper.Fransa’dan geldik biz geçen yıl Ankara’ya.Mutluyuz çok şükür.

Firdevs Çakın - 13 Temmuz 2013

Tanışmaya gittik ama bu kreşte 3 yaş grubu doluymuş.Ön kayıt yaptılar bize.Yeni sınıf açılınca arayacaklarını söylediler..Arkadaşımın oğlu beş yaşında oyun akademisinde.Bize de tavsiye etti fakat sınıfta kontenjan olmamasına üzüldüm.İnşallah kayıt için ararlar.

Eda Solağan - 16 Eylül 2013

Allah onlardan bin defa razı olsun.Canı gönülden yazıyorum bunu.İyi ki varsınız,İyi ki sizi tanıdım.Tertemiz sevgiyle bakılıyor kuzucum.Her şeyi anlatıyor gelince bana.:)

Oya Kadiroğlu Gökbağa - 18 Ocak 2014

Merhaba
Bende fikirlerimi paylaşmak istiyorum.Oğlum Oyun Akademisi’ne iki yıldır devam ediyor.Önceki hafta arkadaşlarım Efe’nin İngilizce cümle kurduğunu fark ettiler.Biz anne baba olarak söylediklerini her zaman duyduğumuz için normal olabileceğini düşünmekteydik.Fakat ısrarlara dayanamayıp özel bir dil kursuna gittik.Yabancı dil uzmanı eğitmenler bize nerede nasıl aldı bu eğitimi diye sorduklarında kreşte öğrendiğini anlattık.Gidin ve kreşinizi tebrik edin dediler.Bunu Oyun Akademisi personeli ile konuştuk.Öğrendik ki dört yaş gurubundaki bütün çocuklar aynı seviyede ilerleme göstermiş.Fark ettiğim diğer bir hususta mutlu bir sürü çocuk sesleri ve huzur.Bütün yüzlerde gülümseme var.Başarılarınız daim olsun.İyi ki varsınız.

Ülker Uzansay - 11 Mayıs 2014

Tebrik ederim. Başarılarınız daim olsun. Ümitköy şubenizi bekliyoruz. Saygılar…

Ayşe Nur Zengin - 24 Ağustos 2014

Biz de artık akademili olduk.Sizi seviyoruz.Sevgi dolu yaklaşımınız ve anlayışınız için teşekkürler Oyun Akademisi…Zengin ailesinden sevgi ve saygılar 🙂

Fatma Suzan Güçayaz - 15 Eylül 2014

Sizi çok sevdik. 🙂

meryem sadri nur - 12 Ekim 2014

Yorumları okuyunca bende bir şeyler yazmak istedim.Aslında bir nevi gurur duydum.Bütün yorumlar sizin işinize olan saygınızı anlatıyor.Ben açılacak yeni şubelerin müjdesini aldım.Umarım sizi tercih eden tüm bebekler ve çocuklarda benim kızım gibi mutlu ve sağlıklar büyürler.Teşekkür ederiz emeğinize ve yüreğinize sağlık.

Sevim&Ata - 08 Ocak 2015

Kalite gördüm.Başarılı.Saygıdeğer insanlar.

Fatih-Nurgül-Arda - 08 Şubat 2015

Başarılarınızın devamını dilerim.Sizleri tanıdığımız için çok mutluyuz.Saygılar.

yasemin - 23 Nisan 2015

sihirli bir el değmiş bu okula.butik kreşler içinde rakipsiz bence.öncesini bildiğim için sihirli elden bahsettim.emeğinize elinize gönlünüze sağlık arkadaşlar.sizi seviyoruz.

NilLara - 25 Haziran 2015

Ben karar vermeden önce yaklaşık 9-10 tane kreş gezdim.İnternet sitesini resmen ezbere biliyorum.Geçen ay ön kayıt yaptırdık.Kızım her gün ne zaman gideceğiz okuluma diye soruyor.Biz eylül ayında başlamayı düşünüyorduk fakat yıl sonu gösterisine katıldıktan sonra artık beklemenin gereği yok kararı aldık.Haftaya başlıyoruz.

ebru mutlı - 31 Temmuz 2015

Nilara hnm fiyatı ne kadar bende sizin gibi kararsızım ve kafam cok karışık kreş konusunda

İpek Kızım - 26 Kasım 2015

Oyun akademisinde kontenjan yok arkadaşlar.Dolu dolu dolu.Üç kez gittik Temmuz ayında kayıtlar doluyormuş.Ön kayıt yapalım dediler onuda yaptık.Artık üç yaşında ön kayıt avantajını kullanıp kesin kayıt yaptırmak istiyoruz.Çok ilgililer sağ olsunlar.Arayıp aklımıza takılan yada üstesinden gelemediğimiz her konuyu danışıyoruz.Uzun uzun sıkılmadan anlatıyorlar.İnşallah bu kalite her zaman aynı olur.Çocuğu bu kreşte olan arkadaşlarım çok memnun.İngilizcede küçücük çocukların konuşmalarını ve derslerini gördük.Şaşılacak kadar ileriler.Ne diyelim darısı başımıza.

sennaaa - 23 Aralık 2015

Evet herşey iyi görünüyor ama kayıtları doluymuş.Bilgi aldık ön kayıt yaptılar geldik.aramaya devam bakalım nolacak.herkes için hayırlısı olsun.zor bir karar.Ebru hanım fiyat 1100 lira.

Sinem - 23 Ocak 2016

1 yaş grubu fiyatinizi ogrenebilrmiyim

Fatoş Rüzgar Avcı - 24 Ağustos 2016

Başarılı bir başlangıç yaptık. Mutlu sevgi dolu bir kreş burası. Biz beğendik mutluyuzda daha ne olsun. Bir de çoçuklar çok keyifli her çalışan bir grup çocukla ilgileniyor.Yardımcılar var hepsi de çok saygılı. Teşekkürler başarılar.

Sevgi Anıl Durşan - 12 Eylül 2016

Bu işi iyi biliyorsunuz sayın yöneticiler. Tebrik ederiz. Sevgi ve saygılarımızla.Durşan ailesi

Balaban Nur - 07 Aralık 2016

Toplam beş sene büyük oğlumu büyüttünüz..emeğinize yüreğinize sağlık.Şimdi sırada minik oğlum var.Gözüm arkada değil.Meryem hanım ve ekibine gönülden teşekkürler.En iyi övgüleri hak ediyorsunuz.

Emir Emel - 02 Mayıs 2017

Oyun Akademisi ailesi, en küçüğünden en büyüğüne kadar hepinizi çoook seviyoruz. Ellerinize yüreklerinize sağlık. Başta İlknur öğretmenimiz olmak üzere Merve ögretmenimiz, Fatma ögretmenimiz, Ayşegül öğretmenimiz, Mine öğretmenimiz, Meryem öğretmenimiz, Teacher”ımız Sezen hanım, herkese çok teşekkür ederiz. Satranç öğretmenimiz Beşir bey, bale öğretmenimiz Eda hanım, yemeklere sevgi ekleyen Neriman hanım gönülden teşekkür ederiz. İyiki yollarımız kesişti ve tanıdık sizleri.

Prens sslc - 16 Temmuz 2017

Oyun Akademisi ile yaklaşık 5 senedir tanışıyoruz. Bu birliktelikte tüm çalışma kadrosunun gösterdiği saygın çalışma azminden dolayı herkese teşekkürü bir borç olarak görüyorum. Kurucusundan, eğitim kadrosuna,mutfak personelinden,temizlik personeline tek tek teşekkür etmek isterim. Bu saygın çalışma azminizin devamını temenni ederim. Başarılarınızın devamını dilerim.

Sevgi yumağım - 30 Ekim 2017

Objektif yorum yapmam gerekiyor..öncelikle çok endişeliydim,güvensizdim,kararsızdım vs. akademinin tüm kadrosu ve şubeleri tek bir bayanın özverisi,çocuk sevgisi,saygısı ve güçlü anne yüreği ile yoğurulmuş meslek inancıyla gerçek bir kreş.doğallığınız ile nice yıllara.temennimiz daha büyük olmanızdan yanadır.

Oyun Akademisi Okul Öncesi - 05 Aralık 2017

Dostlar,
Yorumlarınızı okudukça gurur duyduk,duygulandık,sevindik,mutlu olduk..İçimizde daha çok çiçekler açtı.Tüm ailelerimize ve aramıza bu sene katılan Oran şubemizin velilerine kucak dolusu sevgiler.İyi ki varsınız.
Temennimiz,2018 yılı tüm dünya çocuklarına mutluluk getirsin.Sağlıklı nice yıllara.
Saygılarımızla..
Oyun Akademisi Okul Öncesi Eğitim Kurumları

Nasiba Urak - 01 Şubat 2018

Montessori eğitim ve sınıfları beğendim.Geçen sene gitmiştim benim çocuklar küçüktü.Bu defa kayıt olduk başladık.Yeni açılan bize daha yakın.Pazartesi başlıyoruz inşallah bizde mutlu olacağız.Fıyatlar 1500 dediler.

Bu firma hakkında yorum yapın!