Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi

Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi “Ankaara.com” internet sitesinin ziyaretçilerinin gizlilik koşullarını içermektedir.

Bilgi Toplama

Sitemizi ziyaretiniz sırasında kullanmış olduğunuz alan adı, internet sitenizin adresi, sitemizde ne kadar süre kaldığınız ve bilgisayarınıza ait IP adresi gibi kişisel olmayan bilgileriniz tarafımızdan toplanmaktadır. Bu bilgiler sitemizin işleyişinin geliştirilmesi ve gerektiğinde yasal yaptırımlar açısından gerekli görülmektedir. Şu an için kayıtlı kullanıcı sistemimiz bulunmadığından, (üyelik kabul etmediğimizden) dolayı kişisel bilgileriniz tarafımızdan toplanmamaktadır.

Üçüncü Kişilere Ait Bağlantılar

Ankaara.com internet sitesi üçüncü kişilere ait internet sitelerine yönlendiren bağlantıları içermektedir. Ankaara.com diğer sitelerin içerikleri ve gizlilik kuralları için hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Ortaklarımız veya reklam verenlerimiz bu üçüncü kişileri, reklamların sitemizde yayınlaması için kullanabilmektedirler. Bu üçüncü kişiler sitemizi ziyaret ettiğiniz sırada sizin internet sunucunuza internet çerezlerini yerleştirebilirler. Herhangi bir üçüncü kişilerin internet çerezleri ait oldukları kurumun gizlilik kurallarına tabiidirler.

Üçüncü Kişiler ile Paylaşılan Bilgiler

Ankaara.com sitenin gelişimi, reklam verenlerin ilgisini çekmek ve listeleme için ziyaretçilerin siteyi ziyaretleri esnasında topladığı bilgileri ilgili üçüncü kişiler ve ortakları ile paylaşmak için kullanabilmektedir. Örneğin, sitenin kaç kişi tarafından ziyaret edildiğini, ortalama olarak her sayfada ne kadar vakit geçirdiği gibi bilgiler paylaşılabilmektedir. Bu şekilde kullanılan ve paylaşılan bilgiler hiçbir kişisel bilginin üçüncü kişilere açıklanması anlamına gelmemektedir. Ankaara.com sizden kişisel bilgilerinizi sizden talep etmemektedir.

Güvenlik

Ankaara.com güvenliğinizi önemsemektedir ve bilgilerinizi korumak için gereken önlemleri almaktadır. İnternet üzerinden gerçekleşen hiçbir data iletiminin güvenliği yüzde 100 garanti edilemez. Bize ilettiğiniz hiçbir bilginin güvenliğinden emin olamayız ve temin edemeyiz ayrıca, bu riski siz de taşımaktasınız. Bize bilgilerinizin ulaştığı andan itibaren sistem içindeki güvenliğini sağlamak için gereken çabayı harcamaktayız. Ancak bu, bilgilerinize erişimi, bilgilerinizin açığa çıkmasını, değiştirilmesini ya da herhangi bir firewall tarafından ihlal edilmesini engellemenin veya çalıştığımız sunucunun programının güvenliğini garanti etmemektedir. Ankaara.com güvenlik teknolojilerini daha güvenli ve gelişmiş hale getirmek için çalışmalarına devam etmektedir.

Bu siteyi kullanarak veya kişisel bilgilerinizi bizimle paylaşarak, sizinle elektronik olarak iletişime geçtiğimiz bu sitedeki güvenlik, gizlilik ve kullanımınız esnasında karşılaşılan idari işlemleri kabul etmiş sayılırsınız.

Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinin Güncellenmesi

Bu Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesi, Gizlilik ve Güvenlik politikalarına göre değiştirilip güncellenmektedir. Ankaara.com Gizlilik ve Güvenlik Sözleşmesinde, meydana gelen değişikliklere uygun güncelleme yapma hakkında sahiptir.

Ocak 2013