Aqua Masaj Salonu Ankara

21 Haziran

2017

Adres:

Sakarya cad. No: 7/4 Kat: 4 Kızılay / Çankaya / ANKARA

Telefon:

0543 864 65 67

Web:

http://www.aqua.masaj-salonu.com

E-Posta:

aqua@masaj-salonu.com

Sosyal Medya:

jest masaj salonu

Anahtar Kelime:

Ankara Masaj Salonları, Çankaya Masaj Salonları, Kızılay Masaj Salonları, Maltepe Masaj Salonları, Demirtepe Masaj Salonları, Tandoğan Masaj Salonları, Sıhhiye Masaj Salonları

Tanım:

Aqua Masaj Salonu

Açıklama:

Aqua Masaj Salonu, Ankara Kızılay Sakarya caddesinde merkezi konumda bulunmaktadır. Salonumuz Jest Masaj salonu ismi ile de bilinmektedir. Deneyimli masöz kadromuzla hijyenik ve güvenli bir ortamda sizlere kaliteli masaj hizmeti sunmaktayız…

Salonumuzda hizmet veren masözlerin bir kısmı daha önce Ankara’nın en çok tavsiye edilen masaj salonu olan Lila Masaj Salonunda hizmet veren masözlerden oluşmaktadır. Salonumuz Aqua Masaj ve Jest Masaj adıyla Ankara’nın en iyi masaj salonu, Ankara’da masaj salonu tavsiye ve Ankara’da güvenilir masaj salonu denince ilk akla gelen masaj salonu ünvanını kazanmıştır. Sayfamızda bulunan telefon numaramızdan bizimle ve verdiğimiz hizmetlerle ilgili ayrıntılı bilgi alabilir, online randevu alarak beklemeden masajınızı tam saatinde yaptırabilirsiniz.

%100 müşteri memnuniyeti öncelikli ilkemizdir. Salonumuzda size sunduğumuz hizmet asla oldu bittiye getirilmez. Diğer masaj salonlarından farklı olduğumuzu size kanıtlamamıza izin verin.

Masaj ile günün yorgunluğunu atmak istediğiniz herhangi bir gün sizi salonumuza bekliyoruz. Salonumuz hergün sabah 09:00 akşam 21:00 saatleri arasında açıktır.

Hizmetler:

Klasik masaj, Kese Köpük masajı, Spor masajı, Bölgesel masaj, Harem Masajı, Aroma Terapi Masajı


Firma Yorumları

Bu firma hakkında yorum yapın!