Ankara Veteriner Kliniği

06 Ocak

2014

Adres: İlkbahar Mah. Konrad Adenauer Cad. 598.Sok. 2/C No:8 Yıldız / Çankaya / ANKARA

Telefon: 0312 4912858

E-Posta: ankaraveteriner@hotmail.com

Sosyal Medya:  

Veteriner Hekimler: Doğu TURGUT / Selahattin EMEKSİZ

Gsm: 0532 3472274 / 0532 1343300

Ankara Veteriner Kliniği %5  indirim uygulamaktadır. İNDİRİM KODUNUZ: ANKAARA.COM


Ankara Veteriner Kliniği

7/24 AÇIK

Ankara Veteriner Kliniği, Doğu Turgut ve Selahattin Emeksiz tarafından 2012 yılında kuruldu.

Kliniğimizdeki temel esas hayvanların sağlığına, refahına ve yaşama hakkına saygılı bir çalışma prensibi edinmektir. Sizlere ve dostunuza en iyi şekilde hizmet edebilmek için kendimizi durmaksızın geliştirmemiz gerektiğinin farkındayız.

Bu nedenle mesleki alanda gerek güncel eğitim programlarını takip ederek, gerekse günümüzün en çağdaş laboratuvar, muayene, teşhis ve tedavi ekipmanlarını kliniğimizde kullanarak sizlere hak ettiğiniz hizmeti sunmaya çalışıyoruz.

Hedefimiz hasta sahiplerimiz ve değerli meslektaşlarımız arasında güven duyulan bir konuma gelmek ve bu konumdaki yerimizi günden güne sağlamlaştırmaktır. 7 gün 24 saat hizmet vermekteyiz.

Bölümler / Hizmetler: 7/24 İç hastalıkları, Cerrahi, Ortopedi, Doğum ve Jinekoloji, Görüntüleme, Laboratuvar ve Diagnostik, Dermatoloji, Aşılama ve Parazit Tedavileri, Mikroçip Uygulaması, Onkoloji ve Kemoterapi, Ağız ve Diş Sağlığı, Göz Hastalıkları, Egzotik Hayvan Hekimliği, Yoğun Bakım Ünitesi, Lazer Fototerapi, Ambulans, Pet Kuaför, Pet Banyo, Pet Oteli, Pet Shop Ürünleri, Mama
Firma Yorumları

Bu firma hakkında yorum yapın!