Sibera İç Mimarlık Tadilat Dekorasyon

17 Haziran

2013

Adres: Karacakaya Caddesi No: 159 Siteler / Altındağ / ANKARA

Telefon: 0312 3503450 – 0312 3502128

Fax: 0312 3502128

Gsm: 0507 3063546

Web: www.siberaicmimarlik.com

E-Posta: hasan.cetinkaya06@hotmail.com

İşletme Yetkilisi: Hasan Çetinkaya

Çetinkaya Şirketler Grubu’nun SİBERA markalı ürünleri mutfak ve banyoları yenileme düşüncesinin yerleşmesinde öncülük yaparak çağdaş mutfak ve banyo tasarımlarının Türkiye’deki en önemli adresi konumuna ulaştı.

1989 yılında kurulan SİB İnşaat Mobilya Ltd. Şti 2002 yılında önemli değişiklikler yaparak SİBERA Mutfak ve Banyo dolapları üretimi ve satışında markalaştı ve Ankara’da mutfak banyo dekorasyonu dendiğinde akla gelen ilk isim olmayı başardı.

Bünyesine katılan uzman kadrosu ve kapsamı gittikçe genişleyen hizmet alanları ile SİBERA 2006 yılında Türkiye’nin seçkin markalarının bayiliklerini bünyesine katarak modern mutfak ve banyolarda seçkin ve çok yönlü tasarım hizmeti ile satış yapan kurum haline geldi.

Yıllardır “müşteri odaklı” hizmet anlayışını benimsemiş olan SİBERA bu alandaki çalışmalarını daha da ileri götürerek, satış öncesi ve sonrası hizmet geleneğini de geliştirerek sürdürüyor. 2002 yılında inşaat taahhüt grubu ile gerek kamu kurum ve kuruluşları, gerekse özel inşaatların projelendirilmesi ve anahtar teslimi uygulama çalışmaları ile sektörde başarıyı yakalamıştır.

SİBERA mağazaları ile oluşturulmaya başlanan uzman satış noktası yapılanması yetkili satıcı kanalına yayılarak, kurum ve marka imajının doğru temsili, vitrin ve hizmet kalitesinde standartlaşma sağlıyor.

SİBERA mağazaları bir projenin çizim aşamasından teslim edilmesine kadar tüm aşamaları yerine getirerek “anahtar teslim” projelere başarı ile imza atıyor.

Hizmetler: İç Mimarlık, Mutfak Dolabı, Banyo Dolabı, Ray Dolaplar, Kapı, Tv Üniteleri, Sauna, PVC Doğrama, Perforje

Ankara Tadilat Dekorasyon, Ankara Mutfak Banyo Dolapları, Ankara İç MimarlıkFirma Yorumları

ahmet korkmaz - 02 Temmuz 2013

Firma ile tanismamiz tamamen tesaduf eseri.ruzgarlida malzeme bakarken tanistigimiz hasan beyin candan yaklasimlari ve bizi yanlis yoldan dondurmesi sevincimiz oldu.akademik gorusleri ile evimiz baska boyuta tasindi.kendilerine ve calisanlarina cok tesekkur ederiz.ayirdigimiz butceden artan 5500 tl ilede simdi tatile cikacagiz.tekrar tsk.

ersin turan - 04 Ağustos 2013

merhaba

balon kapaklı mutfak dolabı yaptırmak istiyoruz. evimiz eski bina ve mutfak dolabı yaptıracağımız bölüm 190 cm bu ölçüde özel dolap yapıyormusunuz?

ayrıca tadilat ve dekorasyon işide yapıyorsunuz sanırım örneğin mutfak duvarları için komple fayans ve dolapların arasına tezgah arası gibi?

acil cevap verirseniz seviniriz. teşekkürler

Bu firma hakkında yorum yapın!